İnsan Kaynakları

İçerik Arama

SSS

Turkish Technic A.Ş.’ye iş başvurusunda bulunmak istiyorum. Nereye başvurmam gerekiyor? Nasıl bir yol izlemeliyim?
Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., yalnızca kendi internet sitesi ( www.thyteknik.com ) ve anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden açık bir ilana yapılmış iş başvurularını kabul etmektedir. Mektup, faks, e-posta iletisi gibi diğer iletişim kanalları ile gönderilen başvurular değerlendirmeye alınmamakta, “Özgeçmiş Havuzu” da tutulmamaktadır. Yeni ilan ve pozisyonlarla ilgili duyurular www.thyteknik.com veya www.turkishtechnic.com adreslerinden takip edilebilir.

İşe alım sürecinde yapılan sınavlar ve mülakat hakkında bilgi alabilir miyim?
Pozisyonun gerektirdiği nitelikler doğrultusunda başvurusu uygun görülen adaylar e-posta ile sınav sürecine davet edilmektedir. Değerlendirme sınavlarına katılan adaylardan sınav sürecinde başarılı olanlar bir sonraki aşama olan birim ve İnsan Kaynakları uzmanlarından oluşan panel mülakata davet edilmektedir.
Personel alımları hangi dönemlerde yapılıyor?
Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’de personel alımları dönemsel olarak değil, belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleşmektedir. Sınav ve mülakat tarihleri de günün şartlarına uygun olarak bu aşamada belirlenmektedir.
Sadece havacılık okulları mezunları mı Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’ye başvurabiliyor?
Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’ye yalnızca havacılık okulu mezunları değil, diğer mezunlar da başvurabilmektedir. İlana başvuracak adaylarda aranan nitelikler (okul, bölüm, yaş, diğer kriterler) ilan metni içinde açıkça belirtilmektedir. Başvuru yapsa bile sadece belirtilen niteliklere sahip adaylar sürece dâhil olabilmektedir.tedir.
Turkish Technic A.Ş.’de PART-TIME olarak çalışma imkânı var mı?
Turkish Technic A.Ş. part-time personel istihdam etmemektedir.